środa
4.3.2015
czwartek
5.3.2015
piątek
6.3.2015
sobota
7.3.2015
niedziela
8.3.2015
poniedziałek
9.3.2015
 

Dzisiejszy program TV

Dzisiaj wieczoremJutroPo jutro
TVN TVNTVP1 TVP1TVP2 TVP2
TVP Polonia TVP PoloniaTVN Style TVN StyleTVN Turbo TVN Turbo
TVP Info TVP InfoTVP HD HDTVP Historia Historia
TVN 7 TVN 7TVP Kultura TVP KulturaTVP Sport TVP Sport
TVNTVN
TVP1TVP1
TVP2TVP2
TVP PoloniaTVP Polonia
01:00Londyńczycy - odc. 3/13
Andrzej wraca do Polski. W jego dawnym pokoju mieszka teraz jego siostra Ola z chłopakiem. Spodziewają się dziecka. Dużo się zmieniło, Andrzej nie może się odnaleźć.
01:50Londyńczycy - odc. 4/13
Andrzej wraca do Londynu porozmawiać z Kinią. Spotyka ją przed domem, gdy wsiada z Robalem do taksówki - wybiera się na wymarzone wakacje. Andrzej prosi ją o zwrot przynajmniej połowy pieniędzy.
02:50Panienki na telefon
Z ukrytą kamerą dziennikarka oraz jej współpracownicy wnikają do wnętrza świata call girls, aby dowiedzieć się, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami.
03:40Notacje - Irena Kwiatkowska. Nogi roztańczone
Irena Kwiatkowska w 1935 r. ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Państwowego Instytutu Sztuki Teatralnej. Zadebiutowała w teatrze Cyrulik Warszawski. Do wybuchu wojny grała w teatrach.
04:00Autostrada do nieba - odc. 39,
04:55Zakończenie dnia
00:05Służby specjalne - odc. 1/5
Pomysł na scenariusz został zaczerpnięty z życia. Patryk Vega gromadził materiały do nowej produkcji przez 2 lata, podczas spotkań z oficerami tajnych służb.
01:05Baron24 - odc. 22 "Impreza"
Baron i Sylwia wyjeżdżają do Londynu, aby pożyczyć od dalekiej rodziny pieniądze na spłaty bieżących rat. Mati i Paula zostają sami.
01:35Baron24 - odc. 23 "Gry i zabawy"
Grześ poznaje dziewczynę, która stawia przed nim wymagania: musi schudnąć, nabrać muskulatury, zmienić styl ubierania i zacząć grać na gitarze.
02:15Magazyn Ekspresu Reporterów
Cykliczny program społeczno - publicystyczny.
03:15Sonda o mężczyznach
Czego pragną kobiety? Oto szansa, by wreszcie poznać ich oczekiwania i marzenia.
03:50Sonda o kobietach
Dokument o kobietach z punktu widzenia młodych mężczyzn. 30 chłopaków przed trzydziestką mówi na temat swego stosunku do kobiet oraz o doświadczeniach, przeżyciach i refleksji z tym związanych.
04:30Aida - odc. 7/13
Kalina obchodzi urodziny. Aida z dziećmi przygotowuje uroczyste przyjęcie z tortem. Jubilatkajest jednak niezadowolona, bo o jej święcie zapomniał Antek.
00:10Made in Poland
Teleturniej z wiedzy o Polsce z udziałem widzów.
00:45Sprawa na dziś - odc. 37 - Rynek
W małym miasteczku na głównej ulicy funkcjonuje rynek. Część mieszkańców jest z tego faktu zadowolona, bo blisko może zrobić zakupy.
01:10Łamigłówka - Województwo Mazowieckie 11
Quiz przygotowany przez TVP Polonia, który w lekkiej i przyjemnej formie przybliża i sprawdza wiedzę o ważnych miejscach na mapie Polski, o historii naszego kraju, polskiej literaturze dla młodych i dla starszych. W odc.
01:15Sensacje XX wieku - Tajemnica Barbarossy cz. 2
Czy Hitler rzucając swoje wojska na Związek Radziecki wyprzedził radziecką agresję o parę tygodni? Faktycznie Niemcy uprzedzili Rosjan, ale o kilka lat.
01:45Dobranocka za oceanem - Przygód kilka wróbla Ćwirka-Kuracja
Wróbel Ćwirek ma dość wrzasków i tupania w gnieździe młodych bocianów wiec postanawia zmienić mieszkanie. Wkrótce przenosi się do wielkiego dębu na polanie.
02:00Wiadomości
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego.
02:25Sport
Codzienny serwis sportowy.
02:30Pogoda
Prognoza pogody.
02:45Ojciec Mateusz - odc. 108 (seria VIII odc. 13) - Obrączka
Natalia zbiera z Lucyną kwiaty na łące. W trawie znajduje złotą obrączkę. Pokazuje ją Mateuszowi, który dostrzega wygrawerowane: "Anita i Maciej". Przypomina sobie, że udzielał im ślubu.
03:35Polonia w Komie - (683)
Program ma na celu uruchomienie zasobów wideo i fotograficznych z telefonów komórkowych Polaków podróżujących i mieszkających za granicą, a także Polaków w Polsce.
03:45Barwy szczęścia - odc. 1190
Sadowski oznajmia Kasi, że chciałby być dla Ksawerego prawdziwym ojcem i formalnie go usynowić. Jednocześnie Alina prosi Górkę, by jej zmarły syn na zawsze pozostał oficjalnym ojcem chłopca.
04:15Halo Polonia
Magazyn złożony z reportaży i tzw. human stories, prezentujący historię Polski, wkład Polonii i Polaków na świecie w rozwój nauki, kultury, w życie polityczne, gospodarcze i społeczne.
04:55T. Love - Prymityw
Koncert zespołu T. Love zrealizowany w 1994 roku. Podczas występu grupa wykonała utwory z płyty "Prymityw".
nahoru
05:35TELEZAKUPY
Telezakupy
06:10Świat się kręci - /293/
Codzienny talk show informacyjny, w którym swoje stałe miejsce znajdują tematy społeczno - polityczne, naukowe, kulturalne, a także rozrywkowe.
06:55TVP INFO w TVP1 - Serwis Info Poranek
Serwis informacyjny, prezentujący bieżące wydarzenia z kraju i ze świata.
07:05TVP INFO w TVP1 - Info Poranek
Pasmo informacyjno - komentatorskie. Aktualności z kraju i ze świata. Rozmowy z gośćmi komentującymi wydarzenia dnia, informacje gospodarcze.
07:10TVP INFO w TVP1 - Pogoda Info
Informacje o pogodzie urozmaicone mapami i widokami z kamer na żywo, rozmieszczonymi w kilku miejscach Polski.
07:15TVP INFO w TVP1 - Info Poranek
Pasmo informacyjno - komentatorskie. Aktualności z kraju i ze świata. Rozmowy z gośćmi komentującymi wydarzenia dnia, informacje gospodarcze.
07:25TVP INFO w TVP1 - Serwis Info Poranek
Serwis informacyjny, prezentujący bieżące wydarzenia z kraju i ze świata.
07:30TVP INFO w TVP1 - Info Poranek
Pasmo informacyjno - komentatorskie. Aktualności z kraju i ze świata. Rozmowy z gośćmi komentującymi wydarzenia dnia, informacje gospodarcze.
07:40Drogi dla Ciebie. 10 mniej. Zwolnij!
Informacja, porady i opinie ekspertów co zrobić, by na naszych drogach jeździło się bezpieczniej. Program promuje bezpieczeństwo i kulturę w ruchu drogowym. Motocykle na drodze.
08:00Wiadomości
Codzienny serwis informacyjny.
08:10Pogoda poranna
Codzienna prognoza pogoda.
08:15Polityka przy kawie
Komentarz do bieżących wydarzeń politycznych w Polsce i na świecie. Gośćmi są politycy, ekonomiści, publicyści, eksperci, z którymi w studiu rozmawia prowadzący program.
08:50Jaka to melodia? - odc. 3047
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych.
09:20Klan - odc. 2709
Arkadiusz odwiedza Grażynkę i prosi o pomoc dla Julki, która jest teraz w bardzo kiepskiej formie psychicznej. Liczy na jej wsparcie oraz Bożenki i Kasi. Wiga poszukuje Pawła w Elmedzie.
09:50Ojciec Mateusz - odc. 124 - Rezydencja (seria X odc. 3)
W rezydencji Jerzego Cholewy znaleziono zwłoki ochroniarza. Na miejsce przyjeżdżają technicy, lekarz oraz Możejko i Gibalski. Okazuje się, że w nocy w domu doszło do włamania.
05:20Zakończenie programu
06:05M jak miłość - odc. 740
Mostowiakowie martwią się o związek Hanki i Marka. Razem z Martą namawiają synową, by zgodziła się na spotkanie z terapeutą rodzinnym.
07:05M jak miłość - odc. 741
Piotrek - po tym, jak firma Mirki traci kolejne zlecenie - namawia przyjaciół, by zrealizowali pomysł z sylwestra i założyli portal randkowy. Olga przyjeżdża do Polski z Krzysiem.
08:00Pytanie na śniadanie
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej.
05:40Po obu stronach Odry. Sąsiedzi pod lupą. - Z czym to się je - Currywurst
Odcinek poświecony jest temu co je się w Berlinie, a co w Szczecinie nasze kulinarne upodobanie, potrawy narodowe, ale też zwykłe przekąski na szybko currywurst to popularna przekąska w Berlinie, a my w szczecinie wpadamy na leniewe lub ruskie.
06:05Zakończenie dnia
07:00Mój pies i inne zwierzaki
Magazyn dla posiadaczy i miłośników zwierząt. W programie przedstawiane będą m.in.: rasy psów i kotów, gatunki papug, gadów.
07:25Gruby - odc. 5/7 Zasadzka
Serial przygodowy dla dzieci, której akcja rozgrywa się tuż po zakończeniu II Wojny Światowej, w małym miasteczku na Ziemiach Odzyskanych.
08:00Pytanie na śniadanie
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej.
nahoru
10:50Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 88 (seria II, odc. 40)
12:00Wiadomości
Codzienny serwis informacyjny.
12:10Agrobiznes
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem.
12:25Magazyn Rolniczy - Wieprzopedia
Czym różni się produkcja ekologicznej żywności od konwencjonalnej, jak produkuje się wędliny, sery soki, przetwory, jakie są mechanizmy tworzenia produktów - poczynając od uprawy na polu a skończywszy na finalnym produkcie?
12:40Przepis dnia
Szef kuchni przygotowuje potrawę, inspirowaną daniem przysłanym przez widza (z kuchni polskiej), bądź ze swojej własnej karty. Uczy także praktycznego stosowania przypraw.
12:50Natura w Jedynce - Nasi kuzyni - odc. 1. Pierwsze Naczelne
Podobnie jak szympansy i goryle, człowiek należy do szerszej grupy zwierząt zwanej naczelnymi, z którymi wiele nas łączy i które mogą być źródłem cennych wskazówek dotyczących naszego pochodzenia.
13:55Autostrada do nieba - odc. 40,
11:10Barwy szczęścia - odc. 1250
Małgorzata jest zaskoczona obecnością w domu córki, która dopiero co wyjechała na Mazury. Do Zakrzewia przyjeżdża też Irek. Natalia prosi go, by powiedział jej, co go łączy z Lilianą.
11:40Na dobre i na złe - odc. 485 - Prywatny koniec świata
Latoszek czuwa przy łóżku Leny. Mówi do niej, wyświetla na rzutniku zdjęcia Felka, włącza jej ulubioną muzykę, nawet krzyczy na nią. Robi wszystko, żeby tylko się obudziła.
12:45Hity kabaretu - THE SEJM kabaret Neo - Nówka (1)
Program prezentujący w pigułce najciekawsze i najzabawniejsze skecze popularnych polskich kabaretów.
13:40Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Bananera
Razem z Wojciechem Cejrowskim przyjrzymy się pracy na plantacji bananów. Dowiemy się, jak wygląda uprawa i zbiór tych owoców oraz jak przygotowuje się je do długiej podróży morskiej.
14:15Licencja na wychowanie - odc. 2/101
Wiktoria prosi matkę o tabletki antykoncepcyjne, które mają rzekomo zwalczyć trądzik. Weronika zgadza się zabrać córkę do swojego lekarza.
14:55Na sygnale - odc. 2/26 Ratujcie mojego tatę
Wiktor, Piotr i Adam, ratownicy ze stacji ratownictwa w Leśnej Górze, dostają wezwanie od dziewczynki, której ojciec spadł z dachu. Niestety, załoga ma problemy z dotarciem na miejsce.
11:00Halo Polonia
Magazyn złożony z reportaży i tzw. human stories, prezentujący historię Polski, wkład Polonii i Polaków na świecie w rozwój nauki, kultury, w życie polityczne, gospodarcze i społeczne.
11:40Okazja - odc. 1/19 - Rolna 46
Serial obnaża przywary polskiego społeczeństwa, choć ukazuje też nasze lepsze cechy.
12:05Barwy szczęścia - odc. 1191
Kasia mówi Łukaszowi, że nie może spełnić jego prośby, gdyż formalnie ojcem Ksawcia jest jej były mąż. Opowiada Sadowskiemu całą historię o usynowieniu jej dziecka przez Ksawerego tuż przed śmiercią.
12:30Łamigłówka
12:35Wiadomości
Codzienny serwis informacyjny.
12:50Miłość nad rozlewiskiem - odc. 9/13*
Tomasz wpada na pomysł wyjazdu do Barcelony. Zawsze o tym marzył. Basia martwi się o jego zdrowie i boi się wyjazdu do obcego kraju. Małgosia prosi Marysię, by wybrała się z nimi.
13:50Teatr Telewizji - Sceny niemalże małżeńskie Stefanii Grodzieńskiej
Sceny niemalże małżeńskie Stefanii Grodzieńskiej to widowisko teatralne w reżyserii Grażyny Barszczewskiej nawiązujące do najlepszych tradycji kabaretu literackiego, oparte na twórczości satyrycznej Stefanii Grodzieńskiej i jej męża, Jerzego Jurandota.
nahoru
15:00Wiadomości
Codzienny serwis informacyjny.
15:10Pogoda
Prognoza pogody.
15:20Okrasa łamie przepisy - Smażenie powideł
Karol Okrasa rusza w obszar Dolnej Wisły do Gruczna, gdzie co roku w końcu sierpnia odbywa się Festiwal Smaku. Ściągają najlepsi producenci wyrobów tradycyjnych i regionalnych z Polski.
15:50Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 89 (seria II, odc. 41)
17:00Teleexpress
Codzienny magazyn informacyjny.
17:15Pogoda
Prognoza pogody.
17:25Jaka to melodia? - odc. 3048
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych.
17:55Klan - odc. 2710
Bożenka i Kamila w ramach terapii zabierają Julkę do klubu studenckiego. Paweł wyznaje Tadeuszowi, że chciał oszukać Wigę. Podczas spotkania z Barbarą odmawia ponownego udziału w prelekcji.
18:30Świat się kręci - /294/
Codzienny talk show informacyjny, w którym swoje stałe miejsce znajdują tematy społeczno - polityczne, naukowe, kulturalne, a także rozrywkowe.
19:15Przepis dnia - /184/
Szef kuchni przygotowuje potrawę, inspirowaną daniem przysłanym przez widza (z kuchni polskiej), bądź ze swojej własnej karty. Uczy także praktycznego stosowania przypraw.
19:30Wiadomości
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego.
15:25Rodzinka.pl - odc. 39 "Wakacje pod Ełkiem"
Boscy udają się całą rodziną na zasłużony wypoczynek. Wynajmują domek letniskowy. Natalia i Ludwik są zachwyceni.
16:00Panorama Kraj
16:20Pogoda Kraj
16:35Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1124
Kasia wybiera się samotnie do Grabiny na działkę, którą kupił Chodakowski. Traci przytomność. Marcin jest setki kilometrów od ukochanej, na biznesowym spotkaniu w Niemczech.
17:20Newton - Cyfrowa demencja
Magazyn popularnonaukowy ukazuje codzienność z perspektywy aktualnych badań różnych dziedzin.
17:25Newton - Cyfrowa demencja
Magazyn popularnonaukowy ukazuje codzienność z perspektywy aktualnych badań różnych dziedzin.
18:00Panorama
Codzienny serwis informacyjny.
18:30Sport Telegram
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych.
18:40Pogoda
Prognoza pogody.
18:50Jeden z dziesięciu - odc. 3/84
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie.
19:25Barwy szczęścia - odc. 1250
Małgorzata jest zaskoczona obecnością w domu córki, która dopiero co wyjechała na Mazury. Do Zakrzewia przyjeżdża też Irek. Natalia prosi go, by powiedział jej, co go łączy z Lilianą.
15:10Sztuka życia - odc. 73, Tamara Arciuch
Show rozrywkowo - poradniczy. Zaproszeni do studia znani goście opowiadają o swoich pasjach, życiu prywatnym i sukcesach zawodowych. Wszystko w kontekście zdrowego stylu życia.
15:351200 Muzeów - odc. 6 Muzeum Zapałek w Częstochowie i Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach
1200 MUZEÓW odc. 6: Muzeum Produkcji Zapałek w Częstochowie, Centralne Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach.
16:05Hala odlotów (s. IV, odc. 10)
Program prowadzą Katarzyna Janowska i Max Cegielski. Punktem wyjściowym są aktualne wydarzenia kulturalne, które wzbudzają emocje i kontrowersje.
16:55Okazja - odc. 1/19 - Rolna 46
Serial obnaża przywary polskiego społeczeństwa, choć ukazuje też nasze lepsze cechy.
17:20Polonia w Komie - (683)
Program ma na celu uruchomienie zasobów wideo i fotograficznych z telefonów komórkowych Polaków podróżujących i mieszkających za granicą, a także Polaków w Polsce.
17:30Teleexpress
Codzienny magazyn informacyjny.
17:50Łamigłówka
17:55Sensacje XX wieku - Hess
Tajemnica lotu Rudolfa Hessa do Anglii w 1941. Autor zwraca uwagę na wydarzenia pozornie niezwiązane z lotem.
18:25I kudłate i łaciate - odc. 7
Podczas spaceru zając Zyzio przez pomyłkę siada na jeżu. Pokłuty ogonek zająca jest okazją do rozmowy o różnych kolczastych zwierzętach.
18:35Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 7
W tym odcinku wyjaśnimy, dlaczego mówi się, że dzieci rosną jak na drożdżach. Ponadto dowiemy się, po co jest w fortepianie młotek oraz jak powstaje szkło.
18:55Barwy szczęścia - odc. 1191
Kasia mówi Łukaszowi, że nie może spełnić jego prośby, gdyż formalnie ojcem Ksawcia jest jej były mąż. Opowiada Sadowskiemu całą historię o usynowieniu jej dziecka przez Ksawerego tuż przed śmiercią.
19:25Wilnoteka
Magazyn informacyjno - publicystyczny.
19:45Dobranocka - Proszę słonia - odc 7 - Powrót Dominika
Serial animowany dla dzieci. Zabawne perypetie chłopca o imieniu Pinio i jego przyjaciela, porcelanowego słonia Dominika.
nahoru
20:00Sport
Codzienny serwis sportowy.
20:10Pogoda
Prognoza pogody.
20:25Uwikłani - odc. 1 - Tomasz - fatalny romans
W każdym odcinku serialu, w sposób dramatyczny i emocjonalny jest przedstawiony inny bohater, który jest uwikłany w przestępstwo. Tomasz to wzorowy ojciec i mąż.
21:25Po prostu - program Tomasza Sekielskiego
Autorski program Tomasza Sekielskiego o charakterze publicystyczno - reporterskim, w którym są omawiane najważniejsze tematy społeczno - polityczne.
22:15Z podniesionym czołem
Chris Vaughn, członek oddziału wojskowego, wraca do rodzinnego domu. Okazuje się, ze spokojna wcześniej miejscowość ogarnięta jest plagą korupcji i zepsucia.
23:55Świat bez końca - odc. 4/4
Prześladowani przez biskupa Godwyna Caris i Merthin postanawiają opuścić Kingsbridge i udać się do Italii. Zatrzymuje ich brat Thomas, który ujawnia, kim jest naprawdę.
20:05Barwy szczęścia - odc. 1251
Daniel przekazuje Basi zdjęcie z Adamem, które przy łóżku Sary znalazła pielęgniarka. Ma za złe Grzelakowej, że je przyniosła i że po raz kolejny daje mu do zrozumienia, że nie jest tu mile widziany.
20:40Na dobre i na złe - odc. 589
Adam wraca do pracy, jednak Wiktoria uważa, że przez kilka tygodni powinien jeszcze odpoczywać. Młody chirurg buntuje się i postanawia wziąć udział w trudnej operacji pacjenta chorego na raka.
21:45Na sygnale - s. 2 odc. 24
Ratownicy - pod kierownictwem doktora Góry - odpowiadają na wezwanie do mężczyzny, który zasłabł w saunie.
22:20Kino relaks - Podejrzani zakochani
Bohater filmu, przystojny, inteligentny, lecz bardzo nieśmiały Albert Wolski, szuka prawdziwej miłości, choćby po to, żeby uszczęśliwić nadopiekuńczą mamuśkę, którą martwi kawalerski stan syna.
20:00Wiadomości
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego.
20:30Sport
Codzienny serwis sportowy.
20:40Pogoda
Prognoza pogody.
20:45Łamigłówka
20:50Teatr Telewizji - Sceny niemalże małżeńskie Stefanii Grodzieńskiej
Sceny niemalże małżeńskie Stefanii Grodzieńskiej to widowisko teatralne w reżyserii Grażyny Barszczewskiej nawiązujące do najlepszych tradycji kabaretu literackiego, oparte na twórczości satyrycznej Stefanii Grodzieńskiej i jej męża, Jerzego Jurandota.
22:40Polonia w Komie - (684)
Program ma na celu uruchomienie zasobów wideo i fotograficznych z telefonów komórkowych Polaków podróżujących i mieszkających za granicą, a także Polaków w Polsce.
22:50Egzamin z życia - odc. 9/112
Wreszcie nadchodzi dzień matury. Aura najwyraźniej sprzyja abiturientom. Jest wyjątkowo pogodny i słoneczny ranek. Rodzice od wczesnych godzin krzątają się w szkole, przygotowując kanapki dla uczniów.
23:50Po prostu - program Tomasza Sekielskiego
program na 5.3.2015 - nahoru