Usługi i Sklepy >

Usługi zdrowotne

Rubrika Usługi zdrowotne ve VAJ.pl.Podrubrik Usługi i Sklepy.

Katalog

 • brak podglądu

  Dentysta Poznań
  Zamawiając wizyty w Orident należycie troszczymy się o swoje zdrowie. Stomatologia estetyczna Poznań to hasło kojarzone z tym prywatnym gabinetem. Można dokonywać rejestracji wirtualnie lub dzwoniąc pod podany numer.
  http://www.orident.pl Otwórz w nowym oknie
 • brak podglądu

  Lecznictwo, usługi zdrowotne.
  Katalog firm dla branży Lecznictwo, usługi zdrowotne
  http://www.yellowpages.pl/yp/80-0/ Otwórz w nowym oknie
 • brak podglądu

  Naturalne mydło
  Mydlarnia u Franciszka to sklepy z wieloma naturalnymi specyfikami, stworzonymi by skutecznie działać na nasze zmysły i urodę. Znajdziesz u nas unikalne i certyfikowane eliksiry piękna i zdrowia wytwarzane w zamorskich krainach według starych.
  http://mydlarnia.info Otwórz w nowym oknie
 • brak podglądu

  Nowoczesna medycyna estetyczna Kraków
  Nasz salon kosmetyczny jest niesłychanie nowoczesny. Użytkujemy najnowocześniejszy przyrząd kosmetyczny i medyczny. Wykonywane przez nas usługi są na wielkim poziomie. Jest to np. botox.
  http://www.esther.pl Otwórz w nowym oknie
 • brak podglądu

  Optyk Kraków
  Salon Optyczny Świat Okularów oferuje znakomity asortyment optyczny. W naszym salonie znajdziecie Państwo duży wybór szkieł progresywnych i okularów przeciwsłonecznych.
  http://swiatokularow.com/ Otwórz w nowym oknie
 • brak podglądu

  Pracownia protetyczna Poznań
  Niniejsza pracownia protetyczna oferuje usługi z zakresu: wykonywanie, naprawianie, uszczelnianie protez. Dokładne dane na stronie www: protezy-poznan.com.pl. Laboratorium dentystyczne - Poznań. Zapraszamy!
  http://www.protezy-poznan.com.pl Otwórz w nowym oknie
 • brak podglądu

  Prywatna klinika okulistyczna Gemini
  Pozbądźcie się konieczności noszenia okularów dzięki laserowym operacjom oczu. Operujemy krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm oraz starczowzroczność (potrzeba używania okularów do czytania).
  http://www.gemini.cz/pl/ Otwórz w nowym oknie
 • brak podglądu

  Psychiatria
  Neuropsychiatria to poszerzająca swoją pulę informacji dziedzina. Żeby specjaliści byli na bieżąco, powinni zaglądać na eNeuropsychiatria.pl.
  http://www.eneuropsychiatria.pl Otwórz w nowym oknie
 • brak podglądu

  Rehabilitacja sportowa Warszawa
  Dzięki Kriosonik osiągamy całościowe wsparcie, gdy mamy kłopotliwe dolegliwości związane z układem ruchu. Kriosonik Profesjonalna Rehabilitacja Warszawa – tu masz też do wykorzystania siłownię.
  http://www.kriosonik-sport.pl Otwórz w nowym oknie
 • brak podglądu

  Salon Optyczny BM Orlińscy
  Salon Optyczny B&M Orlińscy - optyk, okulary, soczewki kontaktowe, okulary przeciwsłoneczne, okuliści - ZAPRASZAMY!
  http://optyk.iq.pl Otwórz w nowym oknie
 • brak podglądu

  Salon optyczny Poznań
  Salon optyczny w Poznaniu obsługuje zamówienia na okulary korekcyjne – w oparciu o badania wzroku z firmowego salonu optometrystycznego lub w oparciu o recepty zewnętrzne. W ofercie cała paleta opraw.
  http://www.optyk-koralewscy.pl Otwórz w nowym oknie
 • brak podglądu

  terapia uzależnień
  Leczenie alkoholizmu w naszym ośrodku daje szansę każdemu uzależnionemu. Uzależnienie od leków lub też lekomania wywołuje stan psychiczny lub fizyczny wynikający z interakcji leku i żywego organizmu. Stan ten charakteryzuje się zmianami zachowania zawsze
  http://horizon.info.pl/ Otwórz w nowym oknie
 • brak podglądu

  Testy alergiczne Kraków
  "Biopol" jest Centrum Medycznym znajdującym się w Krakowie, prowadzącym usługi w zakresie medycyny naturalnej, dietetyki, fizykoterapii. Proponujemy plan terapeutyczny w którego skład wchodzą trzy etapy.
  http://biopolkrakow.pl Otwórz w nowym oknie
 • brak podglądu

  Uzdatnianie wody
  Nasze przedsiębiorstwo w głównej mierze dezynfekcja studni, ale paramy się także sprzedażą urządzeń uzdatniających. Na jakość wody pitnej w dużej mierze wpływa przede wszystkim dezynfekcja studni. Polecamy nasze usługi.
  http://www.wodawdomu.pl Otwórz w nowym oknie
 • brak podglądu

  Zawał serca
  Misją MED-PRO jest świadczenie usług kardiologicznych na najwyższym poziomie ku pełnemu zadowoleniu pacjentów, dzięki zaangażowaniu najlepszych specjalistów i wykorzystaniu najnowocześniejszych metod leczenia.
  http://med-pro.pl Otwórz w nowym oknie